Discipelschapsgroep Wouter en Rianne

Onze groep (discipelschap)

1 min leestijd

Voor Rianne en mij is van onze rollen in de kerk er één die boven alles uitgaat. We geloven dat de basis opdracht is om discipelen te maken. Jezus nam drie jaar tijd met twaalf mannen om op stap te gaan. Dat was zijn strategische plan om de wereld te laten weten dat het Koninkrijk van God is gekomen. Zouden wij het beter weten?

Discipelschapsgroep Wouter en Rianne

Wij hebben de conclusie hieruit getrokken dat de mensen in onze groep mogen rekenen op drie jaar van ons leven. In die tijd trekken we (meer of minder) intensief met elkaar op. Met de groep als geheel, maar ook, als we gelegenheid hebben, individueel. Vervolgens werken we ook aan het thema: beschikbaar om te dienen. Zoeken naar hun plek om te dienen, helpen om gaven te ontwikkelen.

Dit is de groep gisterenavond bij ons thuis. Ik ben blij met deze gave groep. Het is voor ons een voorrecht om onze tijd met hen door te brengen.

Ik ben benieuwd: hoe maak jij de opdracht van Jezus om discipelen te maken praktisch??

Waardeer je dit artikel? Overweeg een kleine donatie. Voor een volgend kopje koffie tijdens het schrijven bijvoorbeeld.

PS: zie je een schrijfvoutje? Mail me ff!

Bedrag € -